THE RAM® DIFFERENCE

THE RAM® DIFFERENCE

Premium disain

RAM kinnitussüsteemide kummist kuuli- ja pistikupesa disain tagab kindla kinnituse, peaaegu lõpmatu reguleeritavuse ja vibratsiooni summutamise. Tuhandete komponentide abil, mida kasutajad kogu maailmas usaldavad, on RAM suutnud kujundada ja välja töötada paigalduslahendusi, millest tarbijad ja ettevõtted varem ainult unistasid.

Kohandatav

Viige oma telefonikinnitus oma veokist oma paati või segage komponente ideaalse kinnituslahenduse loomiseks. RAM süsteemi modulaarsuse tõttu saate oma kinnituslahenduse luua vastavalt  konkreetsetele keskkonnale ja seadmetele, mida soovite kinnitada.

Kvaliteetsed materjalid

Esmaklassiline disain väärib parima kvaliteediga materjale, alates kummist ja roostevabast terasest kuni ülitugevate komposiitide ja merevee kindlus kvaliteediga alumiiniumini. RAMi tootmine – sealhulgas pulbervärvimine, survevalu, kummi survevalu ning põrutuse ja vibratsiooni testimine – aitavad täita seda lubadust, et tuua teile leidlikud paigalduslahendused ning anda kinnituslahendustele eluagne garantii.

Eluaegne garantii

Jah, eluagne garantii. See on lihtne. RAM maine juhtivate kinnituslahenduste liidrina tähendab seda, et kui toode disainitakse, siis selle töökindluse ja kvaliteet ka garanteeritakse. RAM on kindel oma toodete kvaliteedis ja eluaegse garantii korral võite olla ka teie. Lisateave RAM eluaegse garantii kohta.